Trakų kultūros rūmai

Virtualus unikalių perkusininkų ansamblio koncertas

Lietuvos kultūros sostinė 2020 – Trakai kartu su Trakų kultūros rūmais kviečia Jus į virtualų unikalaus perkusininkų ansamblio „Giunter Percussion“ koncertą, kuris buvo sukurtas bei įrašytas Trakų kultūros rūmuose. Kaip teigia Trakų kultūros rūmų direktorius Edvardas Keizikas, kuriant šį virtualų koncertą buvo skiriamas ypatingas dėmesys filmavimui bei video montavimui. Buvo siekiama sukurti akį kaustantį vaizdą, kuris kompensuotų prarastą realaus akustinio koncerto pojūtį.

Nuoroda į koncertą > nuoroda aktyvuosis balandžio 24 d. 19.00 val.

Ansamblį ,,Giunter percussion“ įkūrė vienas žymiausių Lietuvos perkusininkų ir solistų Pavelas Giunteris. Lietuvoje – tai pirmasis tokio pobūdžio perkusijos ansamblis. Per daugiau nei 20 jo veiklos metų muzikantai sulaukė visuomenės pripažinimo ir tapo populiarūs Lietuvoje ir užsienyje. Ansamblis dažnai dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose, jam žinomi Lietuvos kompozitoriai skiria savo kūrinius. Ansamblis kartu grojo su Petru Vyšniausku, Leonidu Šinkarenko ir „Jazz 4“, Fredericu Macarezu (Prancūzija), Linda Maxey (JAV), Michaelu Udowu (JAV), Nebojsa Zivkovicu (Vokietija). Visi grupės nariai yra aukšto lygio profesionalai. Ansamblis groja klasikinę, modernią, liaudies, populiariąją ir džiazo muziką, dalyvauja įvairiuose muzikos projektuose.
Šiandien išgirsite itin ryškią bei žaismingą programą, kurioje girdėsite kūrinius iš Ispanijos, Kubos, Amerikos, Afrikos.
Kviečiame klausytojus įsilieti į mušamųjų instrumentų šėlsmą!

Atlikėjai:

Pavel Giunter, Sigitas Gailius, Tomas Kulikauskas

Koncertą remia:

Trakų rajono savivaldybė ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *