Trakų kultūros rūmai

Vienintelės Trakų rajone edukacinės filmo kūrimo dirbtuvės „Mano kadras“ pradeda penktąjį sezoną!

Domitės kinu, nė dienos negalite praleisti be filmo, norite išbandyti save kino režisieriaus ar operatoriaus, ar aktoriaus amplua? Jeigu teigiamai atsakėte nors į vieną klausimą, šis kvietimas skirtas būtent Jums!

Penktus metus vykstančios edukacinės filmo kūrimo dirbtuvės „Mano kadras“ kviečia Dusmenų, Lentvario, Rykantų, Tiltų ir Trakų gyventojus – jaunimą nuo 13 metų ir suaugusiuosius – kurti filmus su kino profesionalų pagalba. Pirmasis dirbtuvių užsiėmimas Trakuose įvyks balandžio 18 d., 17 val. Trakų atviroje jaunimo erdvėje. Užsiėmimai vyks vieną kartą per savaitę.

Dirbtuvių vadovas režisierius Antanas Gluskinas kvies dalyvius kurti vaidybinius filmus, kurių veiksmas vyksta vienoje vietoje. Kokią temą ir istoriją pasakos filmas pasirinks patys dalyviai. Edukacinių kino dirbtuvių vadovui  talkins kino operatorė Laura Aliukonytė („Vyras už pinigus“, „Vyrų svajonės“ ir kiti filmai), kino montažo režisierė Silvija Vilkaitė („Nova Lituania“, „Tu man nieko neprimeni“, „Tvano nebus“ ir kiti filmai), kino garso operatorius ir režisierius Kipras Čėsna ( „Piktųjų karta“, Dainos lapei“, ir kiti filmai). Taip pat dalyvių laukia dar viena naujiena, kuri padės dirbtuvių dalyviams kokybiškiau įgyvendinti savo idėjas – filmai bus filmuojami su profesionalia kino ir garso technika. Toks sprendimas priimtas po to kai praėjusiuose dirbtuvėse dalyviai neturėdami reikalingos technikos susidurdavo su didelėmis techninėmis problemomis, trukdžiusios techniškai kokybiškai įgyvendinti savo idėjas.

Visus sugalvojusius išbandyti save ar užmegzti naujas pažintys su bendraminčiais kuriant filmus, dirbtuvių vadovas Antanas Gluskinas kviečia registruotis el. pašto adresu manokadras@yahoo.com arba ateiti į pirmąjį susitikimą balandžio 18 d., 17 val.

Dirbtuves organizuoja VšĮ „Monoklis“, dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė, partneriai Trakų kultūros rūmai, Lentvario kultūros rūmai, MB „Pro Momento” , Rykantų universalus daugiafunkcis centras, Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Asociacija „Trakų rajono Tiltų kaimo bendruomenė“.

P.S. Kam įdomu susipažinti su praėjusių dirbtuvių dalyvių filmais bei pamatyti kaip jie buvo kuriami, kviečiame užsukti į dirbtuvių puslapį filmodirbtuves.wixsite.com/manokadras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *