Trakų kultūros rūmai

Turizmo ir kultūros puoselėjimas Trakuose ir Gižycko regione

Trakų rajono savivaldybė ir Trakų kultūros rūmai, bendradarbiaudami su Gižycko rajono savivaldybe, pateikė projekto paraišką “Turizmo ir kultūros puoselėjimas Trakuose ir Gižycko regione” INTRREG Lietuvos – Lenkijos programai ir gavo finansavimą šiam projektui įgyvendinti.

Visa projekto vertė – 909951,68 eur.

Projekto tikslas – remti turizmo plėtrą, siekiant didinti Trakų rajono ir Gižycko patrauklumą per kultūros ir gamtos paveldo objektų atkūrimą bei bendrų veiklų inicijavimą.

Laukiamas rezultatas – projekto metu planuojama pastatyti, rekonstruoti, turizmo reikmėms pritaikyti ir įranga aprūpinti pastatus Trakų ir Gižycko regionuose. Siekiant efektyviai panaudoti atnaujintas erdves, planuojama pradėti bendras turistines veiklas, apimančias tradiciniais tapsiančių renginių organizavimą, kas turėtų paskatinti glaudesnį partnerių bendradarbiavimą kultūrinio turizmo srityje.

Būtent Trakų kultūros rūmuose be suplanuotų renginių, bus remontuojama didžioji salė – atnaujintos grindys, pakeistos kėdės, sutvarkyta ir įdiegta nauja garso ir šviesos įranga.

Pirmasis susitikimas