Trakų kultūros rūmai

Trakų kultūros rūmuose žymios pasakos apie Raudonkepuraitę modernizuotą versiją filmavo jungtinė TVP WILNO ir LRT filmavimo grupė

Visą praėjusį savaitgalį atnaujintoje Trakų kultūros rūmų salėje vyko „Vilniaus Lenkų teatro studija“ spektaklio „Kartojimai apie Raudonkepuraitę“ filmavimai, prie kurio dirbo jungtinė TVP WILNO ir LRT filmavimo grupės. Šis spektaklis – žymios Šarlio Pero (Charles Perrault) pasakos apie Raudonkepuraitę modernizuota versija, kurią perrašė scenaristas Andžej Stalony Dobžanski. Teatralinės sceninės versijos režisierė Lilija Keizik, filmo pastatymo režisierius – Tomas Karazo. Šis spektaklis bus transliauojamas ne tik Lietuvos bei Lenkijos televizijose, bet ir bus vaidinamas gyvai Trakų kultūros rūmuose kai tik bus leidžiama.
Džiugu, kad Trakų kultūros rūmai per 2020-2021 metus jau spėjo bendradarbiauti kuriant spektaklius su tokiais žymiais teatrais kaip Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Oskaro Koršunovo / Vilniaus miesto teatras bei TVP Wilno kuriamomis teatralinėmis kino produkcijomis.
Nuotraukos: Ričardo Grigo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *