Trakų kultūros rūmai

Trakų kultūros rūmų meno galerija “Fojė” šventė trečiąjį gimtadienį

Spalio 10 d. Trakų kultūros rūmų meno galerija “Fojė” šventė trečiąjį gimtadienį.
“Nostalgiškai prisimindami galerijos veiklos pradžią su Benu Jenčiumi, šiandien jau skaičiuojame trečius veiklos metus. 
Treti metai žmogaus gyvenime yra ypatingas raidos etapas. Sėkmingai pereitas šis etapas užtikrina, kad vaikas taps savarankišku, turės savo poziciją ir mokės atsispirti, kovoti už savo tikslų įgyvendinimą ir t.t. 
Galvojame, kad šį etapą perėjome su vėjeliu Augame, stiprėjame ir profesionalėjame. Šie metai buvo kupini įdomių pažinčių ir naujų draugysčių. Nevarginsime su detalia kronika, bet dėkojame visiems, kuriuos sutikome šiais veiklos metais: Aistė Jurgilaitė, Leonida Tamulytė, Rima Blažytė Rimbla, Svajūnas Armonas, Elma Šturmaitė , Arturas Aliukas, Paulius Lileikis, Bartosz Frątczak, Danielius Rusys, Tibor Galamb, Timea Jankovics, Skaistė Verdingytė, Romualdas Požerskis, Maćkowa Ruda 17 – Galeria Strumiłło, Arvydas Kašauskas, Vidas Drėgva, Paulius Juška, Rimvydas Mulevicius, Liuda Stankevičienė, Gustas Jagminas, Martyna Noreikaitė -Jemec, Lina Bindokaitė, Augustas Laisvė, Ilona Miknevičiūtė, Gediminas Zokaitis, Jolanta Krivickaitė, Austėja Bliumkytė – Padgurskienė, Darius Žalnierius, Milda Endziulytė, Vija Tarabildienė, Lilija Valatkienė, Taurima Bunkutė, Jurij Grigorovič, Irena Kavaliauskienė, Užutrakio Dvaras, Vengrijos respublikos ambasada, “Szajna” galerija Žešuve ir kt.
Atskirai dėkojame Trakų kultūros rūmams, Vilmui Narečioniui bei Ričardui Grigui – džiaugiamės šia bendryste! 🤍
Mieli draugai – AČIŪ, kad esate su mumis. Pažadame toliau Jus stebinti ir kviesti į įdomias, išskirtines parodas bei kitus renginius!
Iki malonių susitikimų,”
Galerija “Fojė”
Edita ir Renata

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *