Trakų kultūros ir meno centras

Trakų Karališkojo teatro spektaklis | Neil Simon “Keista pora” (moteriška versija)

Trakų Karališkasis teatras kviečia į premjerą – komediją pagal Neilo Saimono (Neil Simon) pjesę „Keista pora“ (moteriška versija).
Žymus amerikiečių dramaturgas ir scenaristas N. Saimonas už pjesę „Keista pora“ gavo prestižinį „Tony“ apdovanojimą dar 1965 metais. Pjesėje veikė šeši amerikiečiai draugai ir dvi seserys anglės, o 1985 m. N. Saimono perdarytoje moteriškoje „Keistos poros“ versijoje – atitinkamai grupelė draugių ir du ispanai. Istorija liko panaši. Draugės, susirinkusios tradiciniam penktadienio pasisėdėjimui pas vieną iš jų kompanijos narių Oliviją, pasigenda įprastai kartu dalyvaujančios draugės Florens. Greitai paaiškėja Florens dingimo priežastis – ji skiriasi su vyru ir todėl, apimta nevilties, galimai išėjo kažkur nusižudyt. Sunerimusių draugių spėliones nutraukia skambutis į duris ir gyvos Florens pasirodymas. Draugės bando gelbėti ją nuo depresijos, o Olivija net pasiūlo Florens atsikraustyti gyventi pas ją. Tačiau idėja gyventi kartu, pasirodo, nėra pati geriausia – Olivija ir Florens yra taip smarkiai skirtingos, kad jų gyvenimas pora geruoju baigtis negali. Kaip tai baigėsi – sužinosite per spektaklį. Ir dar sužinosit, kiek kartų per metus pingvinai užsiima seksu…
Režisierius Robertas Čuta. Vaidina: Irena Jocienė, Daiva Žemaitienė, Brigita Balčytienė, Danutė Juraitienė, Evelina Sutkaitytė, Tomas Antanavičius, Giedrius Jakubauskas.
Bilietus platina kakava.lt ir Trakų kultūros rūmų kasa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *