Trakų kultūros rūmai

Trakų Karališkasis Teatras paminėjo Teatro dieną

Trakų Karališkasis teatras jau kovo 17 d. pradėjo švęsti Tarptautinę teatro dieną. Kretingoje vyko komedijų festivalis „Vėinė jouka“, kuriame dalyvavo ir Trakų teatralai su komedija „Per daug vedęs taksistas“, režisierius Robertas Čuta. Festivalyje žiūrovai taip pat išvydo aktorių pasirodymus iš Rokiškio liaudies teatro, Vilniaus jaunimo teatro „Arlekinas“ ir Kretingos Radžiaus teatro spektaklį.
 

Jau po savaitės – kovo 24 d. – Trakų Karališkasis teatras vyko į Dusmenis, kur dalyvavo festivalyje „Prie Dusmenos“. Festivalyje pristatė naują savo spektaklį „Piršlybos“, pagal Antoną Čechovą. „Tai buvo nuostabu. Visi liko be amo, tai buvo aukščiausias lygis“, – apie trakiečių pasirodymą Dusmenyse sakė Trakų kultūros rūmų Dusmenų kultūrinių renginių organizatorė Rima Karsokienė.

Vos po kelių dienų – kovo 27 d. – Trakų Karališkasis teatras Trakuose rodė Slavomiro Mrožeko „Našles“ Tarptautinės teatro dienos proga.

Po spektaklio teatralus sveikino Trakų kultūros rūmų direktorius Edvard Keizik, linkėdamas aktoriams sveikatos, neblėstančio noro toliau tęsti teatrinę veiklą, toliau vystyti teatro meną Trakų scenoje ir siekti naujų kūrybinių išraiškos formų, suteikiant žiūrovams gerų emocijų.

Naujojo spektaklio „Piršlybos ir vestuvės“ pagal Antoną Čechovą premjera vyks balandžio 15 dieną Trakų kultūros rūmuose. Bilieto kaina 4 Eur. Maloniai kviečiame!

 

Trakų kultūros rūmų informacija

Nuotraukos Aleksandro Aziulevičiaus

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *