Trakų kultūros rūmai

SVARBI INFORMACIJA

❗️❗️❗️
Atsižvelgiant į tai, kad šalyje įvestas karantinas, Trakų kultūros rūmai neorganizuos vidaus ir lauko renginių iki kovo 31 d.

Į patalpas leidžiama patekti ir jose būti ne ilgiau 15 min.
Įėjus būtinai dezinfekuoti rankas bei dėvėti veido apsaugines kaukes viso vizito metu.
Meno galeriją FOJĖ galima apžiūrėti nuo 9.00 – 18.00 val. užtrunkant ne ilgiau 15 min. ir laikantis aukščiau pateiktų reikalavimų ir iš anksto užsiregistravus.
Pagal SAM ir ŠMM Neformalusis vaikų švietimas visoms amžiaus grupėms vyks tik nuotoliniu būdu. Trakų kultūros rūmuose užsiėmimai nebus organizuojami.
Mūsų veiklą galima stebėti facebook, instagram paskyrose ir svetainėje trakurumai.lt
Būkite sveiki! Iki greito pasimatymo!😉
Trakų kultūros rūmų administracija
Kas keičiasi įsigaliojus karantinui?
Įpareigojama susilaikyti nuo kontaktų su kitų šeimų nariais. Privačiai gali susitikti ne daugiau nei dviejų šeimų/namų ūkių nariai ir ne daugiau kaip 10 žmonių. Susitikimo metu rekomenduojama dėvėti kaukes.
Vestuvės ir laidotuvės gali vykti, tačiau jose gali dalyvauti tik artimiausi giminaičiai ir ne daugiau kaip 10 žmonių.
Kelionės šalies viduje, jei laikomasi socialinės distancijos, galimos, bet nerekomenduojamos.
Viešojo maitinimo įstaigos maistą gali tiekti tik išsinešimui.
Draudžiama vykdyti pamaldas ar kitas apeigas fiziškai, rekomenduojama tai daryti nuotoliniu būdu.
Maisto parduotuvės ir vaistinės veikia įprastu režimu, kitų poreikių parduotuvės griežtai riboja pirkėjų srautus. Parduotuvės, vaistinės gali tęsti darbą užtikrindamos 10 kv. metrų ploto vienam pirkėjui.
Kirpyklos, grožio, tatuiruočių salonai gali tęsti darbą, jei laikomasi higienos reikalavimų. Privalomos kaukės, išankstinė registracija.
Masažo kabinetai stabdo darbą, išskyrus medicinos procedūras, privalomos kaukės.
Sporto, kūno kultūros klubai, baseinai, SPA uždaromi. Šokių, dainavimo, kiti kontaktiniai užsiėmimai draudžiami.
Viešbučiai. Leidžiama veikti tik individualių svečių paslaugoms teikti, išlaikant 2 m. atstumą bei dėvint kaukes; grupių paslaugos draudžiamos; maistas į kambarį ar išsinešti; privalomos kaukės.
Sporto, kūno kultūros veikla. Tik individualios treniruotės lauke; būtina išlaikyti bent 2 m. distanciją. Leidžiama sportuoti individualiai, dviese arba su šeimos/namų ūkio nariais.
Darbo ar laisvalaikio susirinkimai vidaus patalpose ar išorėje draudžiami.
Viešajame transporte galima keliauti tik sėdimose vietose. Privalomos kaukės. Rekomenduojama keliauti tik tada, kai tai neišvengiama.
Mokyklos ir darželiai. Veikia darželiai ir pradinės klasės; dėl darželio lankymo sprendžia tėvai; draudžiama reikalauti pateisinti nelankytas darželio dienas. Jei kyla rizika dėl galimo viruso plitimo, darželių ir pradinių klasių veikimas gali būti nedelsiant stabdomas. Vyresnių klasių kontaktinės pamokų valandos apribojamos ne mažiau kaip 50 proc., nuotolinis mokymas taikomas ne mažiau kaip 50 proc. mokymo laiko. Gimnazijoms leidžiama 100 proc. taikyti nuotolinį mokymą.
Aukštosios mokyklos vykdo tik nuotolinį mokymą.
Muziejai, teatrai, kino teatrai, kazino uždaromi, nevyksta jokie vieši renginiai. Sporto renginiai vyksta be žiūrovų.
Užtikrinamas asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas viešajame bei privačiajame sektoriuje, vadovaujantis šiais principais: pilnai užtikrinama skubi pagalba; pilnai užtikrinama COVID-19 diagnostika, gydymas, izoliacija; pilnai užtikrinama planinė neatidėliotina pagalba, kurios nesuteikus gali reikšmingai pablogėti paciento būklė; proporcingai gali būti ribojama planinė pagalba, siekiant užtikrinti būtinųjų paslaugų teikimą.

Nuo gruodžio 16 dienos įsigalioja žymiai griežtesni ribojimai nei buvo iki šiol.

Draudžiamas nebūtinasis judėjimas tarp savivaldybių, apribojamas žmonių išvykimas iš namų be svarbios priežasties. Leidžiama išvykti už savivaldybės teritorijos ribų, kai vykstama į darbą, laidotuves, dėl būtinosios medicinos pagalbos ar į sau priklausančius namus kitoje savivaldybėje.
Dalis parduotuvių (ne maisto prekių), grožio salonai, kirpyklos nedirbs.
Draudžiami daugiau nei vienos šeimos ar namų ūkio artimi kontaktai, išskyrus neatidėliotinus atvejus, kai reikia suteikti pagalbą, prižiūrėti sergančius ar negalinčius savimi pasirūpinti asmenis.
Ugdymas vaikų ikimokyklinėse įstaigose ir mokyklose vyks tik nuotoliniu būdu.

Išsamiau: https://lrv.lt/lt/naujienos/su-covid-19-susije-ribojimai-informacija-atnaujinta-2020-m-gruodzio-13-d

Trakų rajono savivaldybės informacija


www.koronastop.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *