Trakų kultūros rūmai

Spalio 21 d. kviečiame žiūrėti filmą “NE BOBŲ REIKALAI”

Kviečiame į nuotaikingą komediją
NE BOBŲ REIKALAI
Nuo rugsėjo 3 dienos kino teatruose naujausias, milžiniško populiarumo sulaukusio filmo “Meilužės” kūrėjų darbas! Nuotaikinga komedija, apie visai nebobiškus reikalus, įsuks į neįtikėtinai komiškų įvykių sūkurį.
Komandos kapitonei Danei visai nė motais, kad futbolas ne moteriškas žaidimas! Bet kokia kaina ji pasiruošusi įrodyti, kad yra kitaip. Nusprendus, kad profesionali moterų komanda turi būti panaikinta, Danei į galvą šauna ideali mintis! Suburti draugėn vaikystės kiemo drauges su kuriomis kažkada spardydavo kamuolį, laimėti svarbiausias rungtynes nuo kurių priklauso moterų rinktinės ateitis! Ir visai nesvarbu, kad niekas jomis netiki ! Bet ne viskas taip paprasta… pasirodo draugės seniai praradusios sportinę formą, o dar tas ,,pačiuožęs” treneris, kuris tvirtai įsitikinęs, kad spardyti kamuolį į vartus gali bet kas, tik ne bobos!
Tačiau palikusios ant žaidėjų suolelio mintis apie nepasitikėjimą savimi, priaugtus kilogramus, prarastą sportinę formą, merginos drąsiai skinasi kelią į pergales ne tik aikštelėje, bet ir asmeniniame gyvenime!
Kupina gardaus juoko, meilės ir neįtikėtinų situacijų komedija parodys, kad siekiant savo tikslo visai nesvarbu ūgis, amžius ir tie keli papildomi kilogramai! Viską lemia – taiklus smūgis!
NE BOBŲ REIKALAI („Нефутбол“
PREMJERA LIETUVOJE: 2021 09 03
REŽISIERIUS: Maksimas Švesnikovas
VAIDINA: Liubovė Aksionova („Nakties sergėtojai“, „Saliut -7“), Julija Topolnickaja („Jūs visi mane erzinate“), Alina Aleksejeva („Virtuvė“), Romanas Madianovas („12“) ir kt.
ŽANRAS: komedija
ŠALIS: Rusija
Įėjimas tik su galimybių pasu!
Bilieto kaina 5 eur. Bilietus galite įsigyti Trakų kultūros rūmų kasoje
daugiau informacijos tel.: 861552436

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *