Trakų kultūros rūmai

Retro vakaras „Romantiškas ruduo“

Spalio 18 d. Trakų kultūros rūmai Jus maloniai kviečia į tradicinį rudens retro vakarą „Romantiškas ruduo“. Laukiam visų ponų ir ponių, apsirėdžiusių gražiausiais retro aprėdais, plačiomis šypsenomis ir romantiškos nuotaikos pilnomis širdimis!

Retro vakare skambės gyva muzika, o svečiai galės kartu padainuoti, pašokti valsą ar polkutę, tango ar fokstrotą. Jums romantiškai padainuos ir smagiai Jus pašokdins daugiau kaip 20 metų gyvuojantis folkloro ansamblis „Nalšia“. 

 Darnus miškininkų kolektyvas, folkloro ansamblis “Nalšia”, apkeliavęs daugelį pasaulio šalių, dažnai koncertuoja ir Lietuvos šventėse, festivaliuose, renginiuose, pobūviuose, rengia lietuvių kultūrą pristatančias koncertines programas turistams. Ypač dažnai juos regime LRT laidoje „Duokim garo“.

Skambant legendinių Dolskio ir Šabaniauko dainoms tarpukario šokius šoks gražiausi šokėjai iš Dzūkijos krašto – kūrybinė studija „Alytaus miestelėnai“. „Alytaus miestelėnai“ – vienintelis Lietuvos šokių kolektyvas, prikėlęs iš užmaršties 1930–1940 metų miestų ir miestelių „ponių ir ponų“ šokių choreografiją, muziką, aprangą, aukščiausiu lygiu reprezentuojantis Alytaus miestą, džiuginantis Lietuvos ir užsienio žiūrovus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *