Trakų kultūros rūmai

Piazzolla & CO | Naujametinis styginių kvarteto “Infra” koncertas

Koncertų ciklas „Klasika Trakuose“ kviečia Jus į puikios nuotaikos bei nuostabios muzikos Naujametinį styginių kvarteto „Infra“ koncertą naujojoje Užutrakio dvaro Europos salėje. Nuotaikingoje bei charizmatiškoje programoje „Piazolla & CO“ legendinio argentiniečių kompozitoriaus Astor Piazzolla kūriniai subtiliai persipins su žymiausiomis Carlos Gardel, Eric Satie ir daugelio kitų kompozitorių kompozicijomis.
Styginių kvartetas „Infra“
Styginių kvarteto „Infra“ nariai – tarptautinių konkursų laureatai – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistai – smuikininkas Algirdas Šochas, altinininkė Ugnė Jūra Gaučaitė, violončelininkas Tarmo Hiis bei Vilniaus universiteto kamerinio orkestro koncertmeisterė – smuikininkė Vakarė Daukšaitė.
Pagrindinė kvarteto muzikinė kryptis ir idėja – simbiozė tarp klasikinės ir šiuolaikinės muzikos. Kvarteto repertuare – ne tik žymieji W. A. Mocarto divertismentai, A. Piazzollos šedevrai ar žymusis M. Ravelio „Bolero“, bet ir daugelis kitų klasikinės ir šiuolaikinės muzikos šedevrų – tokių kaip grupės „Queen“ ir „Coldplay“, „ABBA“ aranžuotės.
2022 metų vasasą programa „Piazolla & CO“ sėkmingai debiutavo Tarptautiniame menų festivalyje „Trans/misijos“ Žešuvo Vandos Semaškovos vardo teatre (Lenkija).
Bilietus galite įsigyti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *