Trakų kultūros rūmai

Meno galerijoje „Fojė“ Augusto Lopo tapybos paroda „Tirpstanti realybė“

 

Trakų kultūros rūmų meno galerijoje „Fojė“ birželio 14d. 18.00 val. bus pristatyta dailininko Augusto Lopo tapybos paroda „Tirpstanti realybė“.

Augustas Lopas gimė 1980m. , mokėsi  ir studijavo Lietuvoje, 2005m. baigė tapybos magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje. Nuo 2016 Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Nuo 2002m. yra surengęs 9 personalines ir sudalyvavęs 21 grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.

“Mano darbuose daug muzikalumo ir šviesos – komponentų, kurie sukuria papildomą poveikį žiūrovui. Darbai prisodrinti įdomiomis faktūromis, spalviniais netikėtais sprendimais. Sklindantys šviesos srautai darbuose nuteikia optimistiškai ir suteikia ramybę” – sako autorius.

“Beveik visuose savo paveiksluose A.Lopas eksperimentuoja su pigmentais ir spalvomis, skiedikliais ir tirpikliais, su lakais ir aliejais, su junginiais ir kombinacijomis. Dailininkas yra pats tikriausias dažų ir prisilietimų technologas. Prisilietimų atveju reikėtų kalbėti apie psichologinį, o ne techninį aspektą, nes galutinis tikslas yra pašvęstas būtent tam. Visas tas daugiasluoksniškumas ar atvirkščiai – skaidrumas (paprastai viename daikte sąveikauja abu principai) byloja, jog visos juslės mūsų gyvenimuose yra tolygios prisilietimams.” rašo dr. Vidas Poškus.

Maloniai kviečiame į parodos atidarymą!

Tapybos paroda „Tirpstanti realybė“ vyks iki rugpjūčio  14 d.

 

Meno galerijos „Fojė“ parodų kuratorė

Edita Tamulytė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *