Trakų kultūros rūmai

MAMOS DIENA TRAKUOSE | Dainuojamosios poezijos koncertas

Gegužės 2 d. 14 val. Trakų kultūros rūmai kviečia Jus į Dainuojamosios poezijos koncertą, skirtą Mamos dienai! Koncertas vyks Trakų kultūros rūmų salėje. Vietų skaičius ribotas.
Emilijos Statinaitės ir Gintarės Bauerytės autorinių dainų koncertas su visa meile skirtas mamoms ir visai šeimai, pasiilgusiai gyvos, akustinės muzikos. Skambės dainos, kurios savyje talpina šviesius lietuviškus tekstus, akustinės gitaros, mėnulio būgno ir kalimbos garsus, žvilgsnį į vaikystę, žvilgsnį į gražius gyvenimo pastebėjimus, į pavasarines dienas ir, žinoma, į svarbiausią žmogų – mamą.
Gintarė Bauerytė ir Emilija Statinaitė – jaunos dainų autorės ir atlikėjos, susipažinusios muzikavimo dėka ir nusprendusios savo kūryba dalintis kartu. Dainomis kalba apie tai, kas joms rūpi, apie tai, ką pastebi tekančiame gyvenime ir nuolatos viena kitai atliepdamos jausmu, atsiminimu bendrauja. Gintarė kuria autorines dainas, taip pat dainas poetų tekstais ir savo kūryba klausytojus kviečia įjungti vaizduotę, kartu nukeliauti į šviesią nostalgiją ir išgirsti be galo gražų lietuvių kalbos skambesį. Emilija dažniausiai įdainuoja eiles, o muzika nori kurti erdvę, į kurią galėtume visi kartu panirti, tarsi povandeniniu laivu į jūros dugną apžiūrėti koralų.
Merginos aktyviai koncertuoja, dalyvauja dainuojamosios poezijos konkursuose, festivaliuose, kartu išleido albumą „Danguj ir Žemėj“ bei albumą pagal šiuolaikinių poetų tekstus vaikams „Debesėlių pily“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *