Trakų kultūros rūmai

„Kinas iš automobilio“ kovo 26 dieną kvies Trakų rajono gyventojus nuotaikingam penktadienio vakarui

Trakų kultūros rūmai kviečia visus Trakų rajono gyventojus kovo 26 d. 19 val. atvykti į „Kiną iš automobilio“ po atviru dangumi, kuriame bus rodomas filmas „My Spy“ (liet. „Nuosavas šnipas“). Filmas su lietuvišku įgarsinimu (įgarsinimas bus transliuojamas radijo bangomis).
KUR❓
Filmas bus rodomas Akmenos apatinėje automobilių aikštelėje Trakuose. Google maps nuoroda: Trakai (AKMENOS APATINĖ AIŠTELĖ)
KADA❓
Filmo pradžia 19 val., renginio dalyvių automobiliai įleidžiami į aikštelę nuo 18:20 val.
SVARBU ŽINOTI❗️
Viename automobilyje gali būti vienos šeimos ūkis arba du asmenys (ne vienos šeimos atstovai). Vienas bilietas galioja vienam automobiliui. Dėl taikomų judėjimo ribojimų tarp savivaldybių, renginys skirtas tik Trakų apylinkių gyventojams. Filmo metu draudžiama atsidaryti automobilio langus ar duris, lipti iš automobilio, todėl tualetu rekomenduojama pasinaudoti prieš prasidedant filmui.
KUR ĮSIGYTI BILIETUS❓
Bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą:
UŽ PAGALBĄ ORGANIZUOJANT RENGINĮ DĖKOJAME UAB „Trakų paslaugos“ ir jos vadovui Mantui Orintui
Galima išankstinė bilietų rezervaciją adresu registracija@trakurumai.lt
Papildoma informacija telefonu: +370 612 20876

APIE FILMĄ

NUOSAVAS ŠNIPAS / MY SPY

Žanras: Veiksmo/komedija

Trukmė 1 val 39 min.

Džei Džei (aktorius Dave‘as Bautista) – šilto ir šalto matęs CŽV agentas, užgrūdintas daugybėje misijų ir išsiskiriantis itin gerais savo veiklos rezultatais. Tačiau vieną kartą, šiek tiek atsipalaidavęs, agentas padaro klaidą ir yra pažeminamas pareigose. Nuo šiol jam vietoje tiesioginio dalyvavimo misijose teks padirbėti žvalgyboje.

Jau pirmoji nauja užduotis praktiškai įvaro Džei Džei į neviltį: kartu su kolege Bobi (akt. Kristen Schaal) jis paskiriamas stebėti vieną paprastą šeimą. Tiesa, Džei Džei dar nežino, kad bent jau devynmetė šeimos narė Sofija (akt. Chloe Coleman) toli gražu nėra paprasta. Ne pagal amžių protinga mergaitė netrukus suranda jos bute paslėptas kameras ir, vadovaudamasi logika bei kompiuterinėmis žiniomis, aptinka ją šnipinėjančius operatyvininkus.

Suprasdamas, kad žinia apie tai, jog jį „išryškino“ devynmetė, reikštų galą jo karjerai, Džei Džei pasirengęs sutikti su bet kokiais Sofijos reikalavimais manais į jos tylą. Mergaitė, tą irgi puikiai suprasdama, paprašo vienintelio dalyko – išmokyti ją šnipų meno paslapčių. Kad ir kaip to nenorėdamas, Džei Džei yra priverstas sutikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *