Trakų kultūros ir meno centras

Kaurna Cronin & Band | Koncertas Trakuose | Trakai700

„Tikra šiuolaikinio folkloro jėga, Kaurna Cronin yra iškilus menininkas ir visame pasaulyje pripažintas atlikėjas. – Žurnalas „Out Now“.
Kaurna Cronin – žinomas kaip Šiuolaikinio folko australų atlikėjas ir pelnęs Folk Alliance Australia „Metų atlikėjo“ titulą, rugpjūčio 14 d. koncertuos Trakuose, Sūpynių parkelyje priešais Šv. Jono Nepomuko koplytstulpį (esant blogam orui koncertas bus keliamas į Trakų kultūros rūmus).
Visame pasaulyje klausytojų širdis pavergiantis atlikėjas su gyvo garso grupe, kurios šaknys glūdi akustinio folko ištakose, siekia pakelti folk žanrą į naujas aukštumas. Jo dainoms būdingas intelektualus ir nuoširdus dainų tekstas, sukurtas pagal liaudies trubadūrų, kurie pirmiausia yra pasakotojai, tradiciją.
Atlikėjas neseniai nominuotas kaip „Geriausias solo atlikėjas“ Australijos liaudies muzikos apdovanojimuose, apdovanotas prestižiniu APRA-AMCOS „Emily Burrows apdovanojimu“ ir daugelių kitų.
Daugiau nei 600 pasirodymų Europoje, Kaurna Cronin sukurtas unikalus folkloro mišinys ir jaudinantys pasirodymai sužavėjo publiką visoje Europoje ir Australijoje. Šis „klajojantis“ pasakotojas yra naujoji Australijos liaudies menininkų atmaina – iš naujo įsivaizduojanti ir tobulinanti muzikos dalijimąsi, rašymą ir mėgavimąsi visame pasaulyje.
Atlikėjas koncertavo didžiuosiuose festivaliuose visame pasaulyje, įskaitant Rudolstadt festivalį Vokietijoje, Woodford Folk festivalį Australijoje, Port Fairy Folk festivalį Australijoje, Nacionalinį folkloro festivalį Australijoje, Valkhofo festivalį Nyderlanduose, Noorderzone festivalį Nyderlanduose ir t.t. Taip pat bendradarbiauja kartu su tokiais menininkais kaip Colin Hay, Roscoe James-Irwin, Keithas Urbanas ir Michaelas Franti.
Maloniai kviečiame į koncertą, koncertas nemokamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *