Trakų kultūros rūmai

Kalėdos kitaip Trakuose

Trakų m. savivaldybė kartu su aplinkosaugine iniciatyva „Kita forma“ kviečia Trakų raj. gyventojus bei svečius dalyvauti jau ketvirtus metus organizuojamame NEMOKAMAME projekte „Kalėdos Trakuose kitaip ‘22” ir pasiruošti laukiamiausiai žiemos šventei – Šv. Kalėdoms TVARIAI!

Gruodžio 9 d., 16:00 – 18:00, Trakų kultūros rūmuose vyks Kalėdinės eko dirbtuvės, kurių metu gaminsime kalėdines dekoracijas iš antrinių žaliavų!

Dirbtuvių metu kviesime ne tik patiems pasigaminti dekoraciją, bet ir įsigyti projekto dalyvių – Trakų raj. dienos centruose bei daugiafunkciuose centruose besilankančių vaikų pagamintas kalėdines dekoracijas ir tokiu būdu prisidėti prie jų mažų norų ir svajonių išpildymo.

Šių metų projekto „Kalėdos Trakuose kitaip ‘22” tikslas – pasiruošti šv. Kalėdosm tvariai ir supažindinti įvairaus amžiaus Trakų r. dienos bei daugiafunkcių centrų bendruomenių narius su tvarios aplinkos ir tvaraus gyvenimo būdo principais, mažinti vartotojiškumą, skatinti antrinį panaudojimą, pastebėti savo aplinkoje nereikalingus daiktus ar medžiagas, kurias galima būtų pritaikyti kitai paskirčiai, taip sumažinant susidarančių atliekų kiekį nemažinant poreikių tenkinimo, taupant resursus bei mažinant išlaidas naujoms žaliavoms. Skatindami dalyvių kūrybiškumą ir verslumą, kviečiame dalyvius kurti kalėdines dekoracijas bei parduoti jas kalėdinės mugės metu, o gautus pinigus pridėti prie savo svajonės siekimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *