Trakų kultūros rūmai

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena Tiltuose

Ramų  rudens vakarą Tiltų bendruomenės namuose skambėjo muzika ir juokas, šurmuliavo Tiltų seniūnaitijos  senjorai. Čia vyko  Trakų kultūros rūmų Tiltų padalinio organizuotas renginys ,,Kai ateina spalvingas ruduo“ Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.

Šventė prasidėjo Tiltų kapelos pasirodymu ir organizatorių sveikinimais.   Po to renginio dalyvius pasveikino Vilniaus apskrities VPK Trakų r. PK bendruomenės pareigūnės Vlada Černienė ir Aneta Bubelevičienė. Pareigūnės taip pat priminė susirinkusiems kaip saugiai elgtis pėstiesiems kelyje tamsiu paros metu, kaip saugiai eiti per perėję, kalbėjo apie dažnai pasitaikančius sukčiavimo, vogimo atvejus ir kaip jų išvengti, pakartojo informaciją kur kreiptis įvykus nelaimei. Linkėdamos gerbti ir saugoti vieniems kitus visiems padovanojo atšvaitus. Tiltų bendruomenės pirmininkė padėkojo pareigūnėms  už dalyvavimą renginyje ir sveikindama pareigūnes Angelų sargų dienos proga įteikė dovanų angeliukus ir gėlių.

Anroje renginio dalyje žiūrovai pamatė Stakliškių KLC mėgėjų teatro spektaklį ,,Tarpukario meilė“. Spektaklio režisierius Vaidas Lengvinas.  Savo kūrybos eiles susirinkusiems skaitė Tiltų kaimo poetas Vytautas Vilkišius.

Po pasirodymo organizatoriai padėkojo kolektyvui  už nuotaikingą, puikų spektaklį, dar kartą pasveikino senjorus su švente  ir visiems esantiems salėje  įteikė gėlių.

Šventė neprailgo, vyravo puiki nuotaika. Senjorai atsisveikino dovanodami vieni kitiems šypsenas ir linkėdami sveikatos.

Trakų kultūros rūmų

Tiltų padalinio renginių organizatorė

                              Vaiva Neteckienė  

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *