Trakų kultūros rūmai

IKI LAPKRIČIO 22 DIENOS TRAKŲ RAJONE ATŠAUKIAMI RENGINIAI

Dėl prastos sergamumo COVID-19 liga padėties Trakų rajono savivaldybės administracijos Ekstremalių situacijų operacijų centras nusprendė atšaukti renginius iki lapkričio 22 d.

Lapkričio 3 dieną vykusiame posėdyje išnagrinėjus ir įvertinus esamą padėtį, sergamumą, atsižvelgus į nepakankamą imunizuotų gyventojų skaičių bei siekiant užkirsti kelią tolimesniam  koronaviruso plitimui, Ekstremalių situacijų operacijų centras nusprendė atšaukti rajono savivaldybės teritorijoje suplanuotus renginius iki lapkričio 22 d. su galimybe pratęsti apribojimus ir šiuo laikotarpiu neišduoti leidimų naujiems renginiams.

Labai apgailestaujame, kad kurį laiką negalėsime pasimatyti mūsų organizuojamuose renginiuose, tačiau kultūrą vis tiek skleisime  – virtualiai. Jau greitai pradėsime savo virtualius renginius. Kviečiame stebėti Trakų kultūros rūmų socialinius tinklus Facebook, Instagram ir YouTube platformą, kur jau lapkričio 7 d. pasirodys dainuojančio gydytojo, bardo Vyganto Kazlausko atliekamų kūrinių koncertas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.