Trakų kultūros ir meno centras

Giedrius Leškevičius ir grupė. Motinos dienai skirtas koncertas DVIGUBAI

Motinos dieną švęskime su gera muzika ir tikra šiluma, kurią dovanos Giedrius Leškevičius su gyvo garso grupe!
Trakų kultūros rūmuose
Gegužės 7 d. 15 val.

Lietuviškos muzikos scenoje gerai pažįstamas kaip muzikinių televizijos projektų laimėtojas ir dalyvis, G.Leškevičius per pastaruosius metus atsiskleidė ir kaip talentingas kūrėjas. Jo dainos „Toli, toli“, „Stiklo karoliukai“, „Siūbuok, siūbuok“ ne vieną mėnesį išsilaikė lietuvišką muziką grojančių radijo stočių topuose ir sugulė albume „Dvigubai“.
„Visada gera sugrįžti į Trakus, kur šiemet kartu varėme žiemą, šventėme vasario 16-ąją. O dabar, gražiausią pavasario šventę – Motinos dieną – esame pasiruošę čia atnešti dar daugiau širdies!“- sako G.Leškevičius, koncertui besiruošiantis kartu su puikių muzikantų grupe – gitaristu Giedriumi Jumbo Balčiūnu, klavišininku Vainiumi Dovydaičiu, būgnininku Tomu Chveduku, bosistu Ugniumi Butkumi ir pritariančiąja vokaliste Kristina Lazdauskaite.
Ko galima tikėtis? Kokybiško gyvo garso, prasmingų tekstų ir, pirmiausiai, nuoširdumo, tapusio Giedriaus vizitine kortele.
Programoje – autorinė Giedriaus kūryba ir populiarūs, visiems žinomi kūriniai, neabejotinai palikę žymę ir Giedriaus muzikiniame kelyje.
Bilietus platina Kakava.lt
ir Trakų kultūros rūmų kasa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *