Trakų kultūros rūmai

Drakoniuko teatro spektaklis vaikams „Seno rakto istorija“ keliamas į gruodžio 4 d. 16 val.

Brangūs Trakų kultūros lankytojai, pranešame, kad Drakoniuko teatro spektaklis vaikams „Seno rakto istorija“ yra keliamas į gruodžio 4 d. 16 val. Visi iki šiol įsigyti bilietai galios. Norintys įsigyti bilietus į spektaklį tai padaryti gali paspaudę šią nuorodą: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/perkeltas-muzikinis-spektaklis-vaikams-seno-rakto-istorija–trakai-342062/

Apie spektaklį:

Spektaklis vaikams „Seno rakto istorija“
Scenarijaus autorė – Gintarė Greičienė
Muzika – Aro Žvirblio
Trukmė – 50 min.
Spektaklis tinkamas 3-10 metų vaikams. Vaikai iki 2 metų įleidžiami nemokamai. Bilieto kaina nuo 5 eur. Bilietus galite įsigyti paspaudę žemiau pateiktą nuorodą.
Vyresni nei 16 metų asmenys, norintys patekti į šį renginį, privalo turėti Galimybių pasą.
Palėpė – paslaptingiausia namų vieta. Joje, seniai praradę savo paskirtį, miega pamiršti daiktai. Išmintingas, apdulkėjęs veidrodis, žvaigždžių liga sergantis smuikas, daugybę paslapčių slepianti spinta, šimtą metų nevartytas nuotraukų albumas – niekas nebeprisimena, kaip jie čia pateko ir nežino, ar dar kada nors ištrūks į laisvę. Bet vieną dieną palėpės ramybė sudrumsčiama – iš seno stalčiaus iškrenta raktas Numeris Du. Pažadinęs visus palėpės gyventojus, jis imasi ieškoti savo spynos. Ar nesutrukdys kiti daiktai jam siekti svajonės? Ar suras senas raktas savo spyną? Ar pavyks ją atrakinti? Kokie nuotykiai ir pavojai jo laukia?
„Seno rakto istorija“ – mažiesiems žiūrovams primins, kaip svarbu žinoti kas esi ir jaustis reikalingam. Įdomūs ir įvairiapusiški spektaklio herojai pralinksmins kurioziškomis situacijomis, skambiomis dainomis ir padės suprasti, kad kiekvienas, net senas surūdijęs raktas, kažkam yra svarbus ir vienintelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.