Trakų kultūros rūmai

Aukštadvario vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Nava“ konkurse PORA UŽ POROS

 Spalio 24 d. Aukštadvario vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Nava“, vad. Rimutė Blikertienė dalyvavo 2021 m. XIII suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursiniame festivalyje „Pora už poros”, kuris vyko Prienų laisvalaikio kultūros centre. Konkurse, miestelių grupėje, varžėsi 19 liaudiškų šokių kolektyvų.

Konkurse dalyvauja šalies institucijų – kultūros, švietimo įstaigų ir privačių studijų – jaunimo, merginų, vyresniųjų ir senjorų liaudiškų šokių grupės. Tai gausiausiu dalyvių skaičiumi pasižymintis suaugusiųjų renginys – trijuose „Pora už poros“ ratuose dalyvauja iki 150 liaudiškų šokių kolektyvų, per 2,5 tūkst. dalyvių. Kolektyvai dėl laureato vardo ir prizinių vietų varžosi miestų, rajonų centrų, miestelių ir kaimų kategorijose.

Konkursas rengiamas nuo 1969 m. kas ketveri metai. Ilgametes tradicijas tęsiančiu renginiu siekiama puoselėti sceninį šokį, aktyvinti liaudiškos choreografijos judėjimą, skatinti kolektyvus siekti meistriškumo, originalumo, ugdyti šokėjų ir vadovų meninį skonį, tinkamą tautinių kostiumų dėvėjimą, remti ir palaikyti veikiančias ir naujai susikūrusias šokių grupes, dalytis patirtimi, įvertinti bei pagarsinti geriausius šalies suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvus ir jų vadovus.

Aukštadvario vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Nava“ gavo II laipsnio diplomą bei  padėką Už aktyvų ir nuoširdų darbą rengiantis konkursui ir dalyvavimą jame.

Tai pat „Nava“ pripažinta – Artistiškiausia konkurso šokėjų grupė 

Džiaugiames ir didžiuojames savo artistišku ir puikiu liaudišku šokių kolektyvu „Nava“ ir jo vadove Rimute Blikertiene. Linkime sėkmės garsinant Trakus, Aukštadvarį ir Lietuvą

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.