Trakų kultūros rūmai

!!! !!! !!!

Informuojame, kad vadovaujantis Vyriausybės nutarimu dėl visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje pratęsiamo karantino, Trakų kultūros rūmai ir padaliniai organizuos vidaus ir lauko renginius privalomai laikydamiesi visų saugumo priemonių.

Sekite mūsų naujienas Trakų kultūros rūmų svetainėje www.trakurumai.lt ir facebook paskyroje.

Jei kyla klausimų, skambinkite tel. +3706 12 20 876 arba rašykite el. p. trakurumai@gmail.com

Su darbuotojais susisiekti galite kontaktais nurodytais www.trakurumai.lt

 

Lankytis Meno galerijoje FOJĖ galima tik dėvint apsauginę veido kaukę.

Į galeriją įleidžiamos ne didesnės nei 5 asmenų grupės.

Lankymo laikas I-V 11.00-17.00 val.

 

Meno mėgėjų ir šokių studijoms leista vykdyti repeticijas laikantis LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

Į patalpas įleidžiami tik repeticijų dalyviai. Tėvai ar kiti lydintys asmenys gali laukti tik lauko erdvėje.

 

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė šių metų kovo 15 d. neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.  Karantino režimo trukmė – nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. iki birželio 16 d. 24 val. Karantino metu pastebėję pažeidimus galite kreiptis 112. Koronaviruso karštoji linija – 1808.

VIEŠOJO IR PRIVATAUS SEKTORIAUS VEIKLOS:

  • Paslaugos teikiamos, prekyba viešose prekybos vietose bei veikla laisvalaikio ir pramogų vietose vykdoma užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.
  • Nuo 2020 m. birželio 1 d. iki 2020 m. birželio 15 d. kultūros, pramogų, sporto ar kiti renginiai (toliau – renginiai) organizuojami ir vykdomi tik: atvirose erdvėse, kai renginio metu neišlipama iš automobilio; atvirose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau kaip 300 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių, trenerių ir aptarnaujančio personalo) ir užtikrinamas ne mažesnis nei 1 m atstumas tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius,  įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus; uždarose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau kaip 100 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių, trenerių ir aptarnaujančio personalo) ir užtikrinamas ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus, o erdvė, skirta žiūrovams, užpildoma ne daugiau kaip 30 procentų.
  • Nuo 2020 m. birželio 16 d. renginiai organizuojami ir vykdomi tik: atvirose erdvėse, kai renginio metu neišlipama iš automobilio; atvirose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau kaip 500 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių, trenerių ir aptarnaujančio personalo) ir užtikrinamas ne mažesnis nei 1 m atstumas tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus; uždarose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau kaip 150 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių, trenerių ir aptarnaujančio personalo) ir užtikrinamas ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus, o erdvė, skirta dalyviams (žiūrovams), užpildoma ne daugiau nei 30 procentų.
  • Vyresni nei 6 metų asmenys įpareigojami dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones): turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, renginiuose, nurodytuose šio nutarimo 4.2.3 ir 4.2.4 papunkčiuose, ekskursijose, viešojo transporto įlaipinimo vietose ir viešajame transporte; viešose uždarose erdvėse, išskyrus tuos atvejus, kai jie: valgo ir geria viešojo maitinimo organizavimo vietose; sportuoja; lankosi baseine ar pirtyje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *